Про Компанію

Приватне підприємство «Профіт-Херсон» проводить незалежну оцінку земельних ділянок та об’єктів нерухомості з 2002 року, має в штаті трьох оцінювачів, які мають кваліфікаційні свідоцтва з незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна, у тому числі земельних ділянок зі стажем практичної роботи до 20 років.

Підприємство має сертифікат і спеціалістів по оцінці  нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності зі стажем практичної роботи 20 років.

Спеціалістами підприємства за період роботи здійснена незалежна оцінка земельних ділянок та розташованих на них об’єктів нерухомості комерційного, промислового, рекреаційного напрямів, як по місту Херсону так і по області.

Також підприємство має досвід роботи по оцінці земельних ділянок і права оренди на них, які реалізовувались шляхом проведення аукціонів та конкурсів.

Крім того, підприємством та його фахівцями розроблені технічні документації по нормативній оцінці земель 400 населених пунктів області, а також окремих земельних ділянок для забезпечення складання договорів оренди земельних ділянок, податкових надходжень, укладання договорів дарування та спадщини земельних ділянок.